050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

חיטוי לקורונה (covid-19)

להדביר עם אמיר מבצעים חיטוי לקורנה (covid-19)וחיידקים נוספים כל החומרים מאושרים באישור של משרד הבריאות. כל המכשור לביצוע עבדות כנגד נגיף הקורונה(covid-19)מתבצע במכשור נקי וחדש שהחומר היחידי שנכנס אליו הוא סימקסין לחיטוי ולא בוצעה בוא פעולה אחרת מלבד חיטוי המכשור חדש ונרכש לפעולת חיטוי הקורונה בלבד.
אנו מבצעים חיטוי קורנה למשרדים שם החומר הוא סימקסין המכיל 15%אמניום ריבעוני חומר פעיל וחזרה למקום מהירה החומר נחשב לחומר חיטוי בטוח לאדם כמובן שבשעת פעולת חיטוי לקורנה המקום צריך להיות נקי מאדם.
כמו כן אנו מבצעים חיטוי קורנה לאוטובוסים 
חיטוי קורנה לחדרי כושר
חיטוי קורנה לבתים
חיטוי קורנה למסעדות 
חטוי קורנה לקניונים
חיטוי קורנה לחנויות ושחים ציבורים.
חשוב לציין שפעולת החיטוי מחטא את המקום מחיידקים ובינהם הקורנה(covid-19)
היא לא שארתית להבדיל מריסוס למזיקים ביתיים לכן במשרדים חדרי כושר ומקומות נוספים צריך לשמור על כללי חיטוי במכשירים שבהים במגע עם הגוף  לאחר שבאים איתם במגע פעולת החיטוי באמצעות מגבוני חיטוי לדוגמא מקלדת מחשב שמישהו השתמש או ידיות של דלתות מכשירי כושר ועוד. בריאות לכולם וחזרה מהירה לשיגרה.
אשמח לספק את השירות עבורכם זמין לכל שאלה 
 050-2288288 לבחר אמיר להדביר עם אמיר.


    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים