050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

הדברה במשרדים.

 

מזיקים וחרקים הנמצאים בבית מגורים, היא בעיה מטרידה ומציקה. לא נעים לחיות במקום שיש בו חרקים ומזיקים שונים שחלקם אף עשויים להיסב נזק בריאותי משמעותי.

אולם, חשוב לדעת, שחרקים ומזיקים במשרד, יכולים לגרום לנזק משמעותי אף יותר.

כאשר אנשים ניגשים למשרד על מנת לקבל שירות כלשהו, חשובה מאוד התרשמות הראשונית שלהם. אנשים מצפים ממשרד להיות נעים, הם רוצים להרגיש שיש מי שמטפל במשרד ,שיש פיקוח וניהול שוטפים ותקינים. רוצים להרגיש בטוח. משרד שנראה מוזנח ולא מטופל מיד מעורר חשד בגין האיכות והמהימנות שלו. מקבלי השירות מתחילים לשאול את עצמם האם מדובר במקום אמין ורציני? האם משהו כאן לוקח אחריות או שהכול  מתנהל בזלזול וחוסר אכפתיות.

משרד שמצויים בו חרקים, משדר תחושה של חוסר מקצועיות. לקוח שמגלה בחדר השירותים ג'וק, ירגיש רתיעה גדולה והרתיעה מהג'וק תתפרש כרתיעה מכל מה שקורה במשרד. לקוח שיגלה שיירת נמלים המנהלת לאיטה במשרד שאמור להיות מכובד, ירגיש אי נוחות. גם עובדי המשרד שצריכים לחיות בקרבת מזיקים וחרקים יגלו תחושות של רתיעה ואי נוחות.

לכן, במשרד חייבים להקפיד על ניקיון והיגיינה ברמה גבוהה מאוד. כדי להגיע לרמה גבוהה, יש לבצע במקום הדברה יסודית באופן שוטף.

אמיר המדביר, מבצע הדברות במשרדים ובבתי עסקים ומבטיח התמודדות אפקטיבית ובטוחה עם כל סוגי המזיקים. ההדברה הירוקה של אמיר המדביר מבוצעת באמצעות חומרים טבעיים מבוססי צמחים והיא בטוחה לשימוש בכל מקום. כאשר מדובר במשרדי שנכנסים אליו לקוחות באופן שוטף, חשוב ביותר שההדברה לא תשאיר במקום ריח רע לזמן רב. ריח רע, גורם לתחושת אי נוחות ורתיעה גדולה. חומרי ההדברה של אמיר המדביר בגלל היותם טבעיים לא משאירים ריח רע ומתנדפים במהירות מהמקום ויחד עם זה הם אפקטיביים ויעילים במיוחד.

אמיר המדביר בוחן היטב את צרכי ההדברה של המשרד ומטפל בהם בהתאם, לאמיר המדביר יש ניסיון רב בהדברת משרדים ובתי עסקים והוא יודע לזהות במהירות את הבעיות הקיימות ומטפל בהם ביעילות ובמהירות.

תוכלו להזמין את אמיר המדביר לבצע הדברה לעסק שלכם ולקבל טיפול שוטף שמטפל בבעיות המזיקים עוד לפני שהן מתפתחות. מעקב והדברה תמידיים יבטיחו שהמשרד שלכם יהיה נקי מחרקים ותמיד יראה נעים ומזמין.

    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים