050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

''להדביר עם אמיר''
הדברת נמלים

משפחת הנמלים שיכת לסדרת הדבוראים בארץ יש כ150-160 מינים הנמלים חיים חיי חברה במושבה בעלי חלוקת תפקידים מלכה שתפקידה בהטלת ביצים פועלות שהן עקרות .רק הפועלות עוזבות את הקן על מנת לאגור מזון .בתוך הקן תפקידם לדאוג לבניית הכן חדרי איסוף המזון חדר לביצים שהמלכה מטילה ותחזקה תמידית על מנת שהכן ימשיך להתקיים לכך יש משמעות באופן ביצוע פעולת ההדברה.

פעם פעמים בשנה יוצאים פרטים מכונפים למעוף כלולות על מנת להיזדווג לאחר ההיזדווגות הזכרים מתים והנשבות משירות את כנפיהם ובונות קנים חדשים .הכרת הנונים הביולוגים של המזיקים למינהם ובפרט הנמלים הם דבר הכרחי לטיפול מוצלח הנמלים בונות הכנים בסדקים מתחת לרצפות ויכולות לבנות קן גם בעומק חמישה מטרים דבר שמקשה מאוד על הדברתן במפעלי מזון ומוסדות יש לבצע טיפול שוטף על ידי בקרה וניטור כל השנה על פי הסדר הבא מניעה,ניטור,ופעולת הדברה על פי הצורך.

הדברת נמלים-על מנת לבצע הדברת נמלים או ריסוס נמלים בצורה יעילה צריך להבין את הביולוגיה של הנמלים ולדעת עם איזה חומר להישתמש והיכן לשים את הפיתיונות לפעמים צריך לחזור כמה פעמים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה, זה תלוי ברמת הנגיעות ובתנאי השטח.הדברת נמלים תתבצע תוך הכרות עם ביולוגיה של הנמלים והדברה משולבת על פי הצורך בכל מצב זו תהייה הדברה ירוקה ובטוחה לאדם ולסביבה.

 

הדברת נמלים נמלת האש

הדברת נמלים במקצועיות וביעילות

נמלים הם ללא ספק סוג החרק אשר מהווה את אי האסטטיות  וההפרעה שבכל מתחם שבו הוא מצוי. ידוע שכאשר ישנן נמלים שמסתובבות בבית, הן מגיעות לכל חלקה טובה ונכנסות אל תוך מאגרי מתוקים שונים בארונות או במגרות הנסתרות ביותר. נמלים הן ללא ספק דבר מציק אשר גורם לאי נעימות רבה ולכן, יש לבחור במדביר איכותי עבור הדברת נמלים מועילה וטובה.

מהי הדברת נמלים?

הדברת נמלים היא פעולה שמתבצעת על ידי איש מקצוע הקרוי מדביר.  המדביר משתמש בחומר הדברה כימי או טבעי במקומות אליהם נמשכות הנמלים מהחורים והסדקים מהם הוא משער שהן יוצאות. לרוב, השימוש בחומר ההדברה  מעלים את הנמלים לגמרי מכל חלקה בבית מלבד אי האסטטיות שהנמלים יוצרות בבית ומלבד העניין שנמלים יכולות להגיע אל מקומות בהם קיימים מאכלים המכילים סוכר, לשהות בהם ולהרוס אותם, נמלים יכולות להוות גם פגע בריאותי וישנן סוגי נמלים אשר הימצאותן בבית יכולה להוות מטרד של ממש.

נמלת האש לדוגמא היא סוג נמלה שכל זמן שהיא מצויה בכל בית באשר הוא, היא יכולה לעקוץ כל אדם הנקרה בדרכה. עקיצותיה של נמלת האש הן עקיצות כואבות ולא נעימות. ולכן, הדברה במקרים שבהם הבית מכיל מצבור של נמלות מסוג נמלת האש, היא הכרחית ומהותית. לא משנה אם בחרתם בהדברה טבעית ואקולוגית או בהדברה כימית, כדאי מאוד לבחור את המדביר האיכותי והמקצועי ביותר, אשר ידע כיצד לגשת אל מלאכת הדברת נמלים ולעשות אותה באופן המקצועי , הבטיחותי הטוב ביותר. כך שמצד אחד,  הנמלים ייעלמו ומצד שני, חומר ההדברה לא יהווה סיכון כלשהו לבריאות דיירי הבית. אם אתם מחפשים מדביר מקצועי ואיכותי, הגעתם למקום הנכון.

אמיר המדביר- להדברת כל סוגי הנמלים, כולל נמלת האש

אמיר המדביר הוא ללא ספק איש המקצוע האיכותי ביותר בור הדברת נמלים. בין אם מדובר בנמלים רגילות ובין אם מדובר בנמלת האש שידועה כנמלה מזיקה יותר, אמיר המדביר יבצע  את ההדברה באופן הטוב ביותר, כך שכל בית ייהנה ממתחם נטול נמלים לאורך פרק זמן משמעותי.

אז כל שעליכם לעשות זה לבחור בנו ולא תתחרטו. 

    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים