050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

''להדביר עם אמיר''
הדברת כיני יונים-קרציוני יונים

מינים קטנים מאד של טפילים כ-1מ"מ כיני יונים אובשמם המקצועי קרציוני יונים ה טפילים של עופות ושל חיות בר  האדם הוא פונדקאי מקרי.כני היונים מחדירות את גפי הפה לגוף הפונדקאי ושואבות דם עד שהן שבעות. 

הדברה כיני יונים- מתבצעת על ידי ריסוס האזור הנגוע בחמרים ידדותיים לאדם ולסביבה חומרים אלו פוגעים הך ורק בבעליי דם קר שהם המזיקים/חרקים חורים או ממשפחת הפרטרואידים מופקים מצמח החרצית ועובדים על מערכות גוף שנמצאים אצל חרקים בלבד.

פסוקאים-Psocoptera חרקים זהירים גודלם הוא כ-1-2מ"מ בעלי זוג מחושים נמצאים במכומות בהם הלחות גבוהה ניתן למצוא אותם במחסנים,ספרים,ובבתים באזורם בהם הלחות גבוהה

הדברת פסוקאים-לפני שמדבירים כדי לאוורר את המקום להאיר אותו במידה והדבר אפשרי ולבדוק מה מקור הלחות ולדאוג ליבשו במידה ומבצעים את הפעולות אללו יתכן מאוד שהבעיה תיפטר ללא צורך בהדברת פסוקאים במידה והבעיה לא נפתרה ניתן לרסס את האזור בהדברה ירוקה/ריסוס ירוק.

דג הכסף-זנבזיף הבתים-Thermobia domestica דג הכסף ,זנבזיף ההתים הוא מין נפוץ בבתים בעל גוף שטוח ומזכיר דג שפמנון צבעו אפור כסף בעל מחושים ארוכים מטיל את הביצים בחריצים.נמצאים בבתים בחריצים מאחורי ספות ,ארונות וספרים בדרך כלל במקומות שיש לחות או אבק .

הדברת דג הכסף-מתבצעת לאורך הפנלים סדקים מאחורי ארונות וספות .


    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים