050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

הדברת טרמיטים

טרמיטים הם חרקים קטנים אשר גורמים נזק רב לרכוש האדם הן ליסודות המבנים והן בתוך המבנים כגון משקופים רהיטי עץ מטבחים ועוד, הטרמיטים ניזונים מעץ יבש ומוצריו או כל חומר המכיל תאית הם נחשבים למזיקים הקשים ביותר לעץ יבש ומוצריו.

ברגע שנוצר מחסור של תאית בקרקע יחפשו הטרמיטים תאית במקומות אחרים בדרך זו הם מגיעים ליסודות הבניינים ומשם אל הבתים תוך כדי בניית תעלות בוץ מכיוון שאינם יכולים להיחשף לאור, יש החושבים שטרמיטים הם נמלים לבנות  מכיוון שיש דמיון קל יש כמה הבדלים כמובן שנמלים אינן מזיקות לעץ מבנה גוף הטרמיט נראה ממבט עילי מחולק לשניים ואילו גוף הנמלה מחולק לשלוש גוף, חזה, ובטן הכנפיים של הטרמיטים אחידות בגודלן ארוכות יותר ואחידות בצורתן (מעוגלות ) ואילו כנפי הנמלה לא אחידות בגודלן וקצרות יותר מכנפי הטרמיטים בנוסף מחושי הטרמיטים קצרים וישרים ומחושי הנמלה ארוכים יותר ובעלי זווית .ברגע שנפגוש טרמיטים מומלץ לבצע הדברת טרמיטים , בדרך כלל רואים אותם במעוף הכלולות לפני רדת הגשמים הראשונים או שמגלים את הנזק שהם עשו או את תעלות הבוץ.

לפני מעוף הכלולות יפתחו הטרמיטים קוטיקולה קשה יותר(מעטפת חיצונית)על מפני שהם יחשפו לאור לאחר מעוף הכלולות נושרים הכנפיים בבית לרוב באזור המשקופים מזדווגים ובונים קנים חדשים .

הטרמיטים כמו הנמלים והצרעות חיים חיי חברה מופלאים והמספר במושבת טרמיטים נע בין אלפים מאות אלפים ועד מיליון פרטים ויותר במושבת טרמיטים. המלכה יעודה הוא בהטלת ביצים והיא מסוגלת להטיל כ 10,000 עד 30,000 ביצים ליום היא חייה בין חמש לשמונה שנים ,המלך חי בצמוד למלכה ותפקידו הוא להפרות את המלכה .

במידה ונתקלתם בטרמיטים נשמח לבצע עבורכם הדברת טרמיטים יסודית ומקצועית.הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים /ריסוס טרמיטים תתבצע על ידי קידוח חורים ברצפות כל חצי מטר בחור שנוצר נבצע  הזרקת תכשיר בלחץ אל מתחת לרצפות  אשר בצורה זו אנחנו עושים רשת ביטחון שטרמיטים נוספים לא יגיעו ומי שיגיע ימצא את מותו החומר שאנחנו משתמשים  מיועד לטרמיטים ורמת רעילותו לאדם היא אפסית אין צורך לצאת מהבית והדברה היא ללא ריח מה שנדרש הוא להזיז את כל הרהיטים שצמודים לקירות  במידה ויש שטיחים לגלגל אותם , את החורים אנו סוגרים ברובה או דבק שיש במידה ויש פרקט מבצעים את הקידוחים מאחורי הפנלים חשוב לוודא עם המדביר לגבי ניקיון לאחר פעולת ההדברה איות והקידוח והזרקת החומר בלחץ לרצפה גורמים לחול לצאת כך שצריך לקחת את אי הנעימות הזמנית הזאת בחשבון  דבר שאנחנו באמיר המדביר מקפידים להשאיר את הבית נקי תוך כדי עבודה מקצועית בחומרים הכי מתקדמים והכי ירוקים כמובן מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות .בנוסף נשמח ליעץ ולעזור גם בידע ומהניסיון שרכשנו במהלך השנים כמובן ללא תשלום תמיד לשרותכם אמיר המדביר.


    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים