050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית – זה רק אמיר המדביר!

הדברה היא צורך חיוני בכל מקום שיש בו אנשים ומזון. מזיקים מכל הסוגים מגיעים אל האזורים האלה וגורמים לנזקים שונים, מנזקים אסתטיים ועד לנזקים בריאותיים, נזקים ברכוש ועוד. כיום ישנה מודעות מוגברת לשימוש בהדברה אורגנית, אשר מסלקת את המזיקים ואינה פוגעת באיכות הסביבה. אמיר המדביר מבצע עבורכם הדברה אורגנית באיכות גבוהה במיוחד.

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית היא הדברה טבעית, אשר מוכרת גם בשם הדברה ירוקה. הדברה אורגנית היא שם כולל למגוון שיטות הדברה שאינן מכילות חומרים כימיים, אשר מזיקים לשכבת האוזון ולסביבה באופן כללי. הדברה אורגנית כוללת, למשל, הדברה ביולוגית, שעושה שימוש בבעלי חיים אחרים על מנת להדביר את המזיקים באופן הטבעי ביותר. שיטות אחרות של הדברה אורגנית כוללות שימוש בחומרי הדברה טבעיים, אשר מותאמים לכל סוג של מזיק באופן נפרד, וכך פוגעות רק במזיקים מבלי לפגוע בבעלי חיים אחרים בסביבה, בצמחים וכדומה. הדברה אורגנית היא הדברה ידידותית לסביבה, ומטרת השימוש בה היא למנוע נזקים ככל האפשר, ולטפל בצורה ממוקדת רק במזיקים עצמם ולא בסביבתם.

למה הדברה אורגנית?

הדברה כימית, שהיא הזולה והנפוצה ביותר, היא הדברה אשר פוגעת באופן משמעותי באיכות הסביבה. החומרים הכימיים גורמים לנזק לשכבת האוזון, והחומרים הפעילים של ההדברה מהווים רעל חזק, שלא פעם פוגע בהרבה יותר מאשר במזיקים עצמם – חיות מחמד ובעלי חיים שאינם מזיקים עלולים להיפגע מן החומרים הללו, ובמקרים קיצוניים – הרעל עלול לפגוע אפילו בבני אדם. לכן הדברה אורגנית היא שיטת הדברה בטוחה בהרבה, ויעילותה אינה פוחתת מזו של ההדברה הקונבנציונאלית.

אמיר המדביר

אמיר המדביר הוא מומחה להדברות, אשר מבצע אצלכם בבית, במשרד, בחנות או בכל מקום אחר הדברה אורגנית ברמה גבוהה במיוחד. כאשר אתם מזמינים את אמיר המדביר, ספרו לו אלו מזיקים נמצאים אצלכם והיכן. אמיר המדביר ידאג להתאים את חומרי ההדברה האורגנית שלו לסוג המזיקים שקיים אצלכם, על מנת להיפטר מהם באופן סופי ומלא.

צריכים שירותי הדברה אורגנית? פנו כבר עכשיו לאמיר המדביר ותיהנו משירות מקצועי ואיכותי!

    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים