050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

 הדברה בטוחה – עושים אצל אמיר המדביר!

מזיקים מסוגים שונים מגיעים לכל בית, לכל משרד, לכל מפעל – לכל מקום.
כל מקום שיש בו אנשים, מזון או אחסון של חפצים זקוק להדברה אחת לתקופה, על מנת למנוע מן המזיקים להגיע אליו. 

הדברה ירוקה?הדברה ירוקה הוא מושג שיווקי ואין שום הגדרה נכון להיום לחומרים ירוקים כל סוגי ההדברה שמאושרים היום על ידי המשרד לאיכות הסביבה להדברה תבאורתית הם חומרי הדברה כימים חלקם מופקים מן הצומח אך עוברים סינטוז והם כימים לכל דבר ועניין. להדביר עם אמיר עובדים עם החומרים המתקדמים והבטוחים ביותר שמאושרים  על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
אמיר המדביר מבצע עבורכם הדברה בטוחה איכותית בכל מקום, ולכל סוגי המזיקים.

הדברה ירוקה

הדברה בטוחה היא הדברה אשר שומרת על איכות הסביבה, חומרי ההדברה מופקים מן הצומח בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה.

הדברה ברעילות נמוכה החומרים פוגעים הך ורק במזיק ולא באדם ,חומרי הדברה ירוקים לא מחלחלים למי התהום ושומרים על איכות הסביבה.
הדברה ירוקה אינה נופלת ביעילותה מהדברה מחומרים שמזהמים נהפוך הוא
היא הדברה בטוחה יותר.

לכן, אנשים רבים מעדיפים להימנע מן החומרים הללו, ולהעדיף שיטות הדברה בטוחות יותר שהן הדברות בטוחות יותר הן  לבעלי החיים שבאזור.

סוגי הדברה 

הדברה  נעשית באמצעות חומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם, אשר מותאמים באופן מיוחד לכל סוג של מזיק, ופוגעים רק בו ולא בבעלי חיים אחרים. שיטות של הדברה ירוקה כוללות גם הדברה ביולוגית, וגם שימוש במלכודות במידת האפשר, ובשיטות להרחקת מזיקים במקום להדברה שלהם.

אמיר המדביר

אמיר המדביר עושה עבורכם עבודות הדברה איכותיות לכל סוגי המזיקים, בכל סוגי המקומות. יש לכם מזיקים בבית? במשרד? מחסני המזון של הסופרמרקט נגועים במזיקים? אמיר המדביר מגיע על מנת להרחיק מכם את כל סוגי המזיקים. אמיר המדביר עובד עם מגוון שיטות של הדברה ירוקה, 

כדי לשמור על איכות הסביבה וגם לתת לכם את התוצאות הטובות ביותר להדברה. אמיר המדביר מתאים את החומרים שלו לסוג המזיקים שקיים אצלכם, ודואג לסלק את המזיקים לחלוטין מהאזור שלכם, על מנת שתוכלו להמשיך לגור ולעבוד בצורה רגועה.

רוצים לעשות הדברה ירוקה בבית שלכם? בואו עוד היום לקבל את השירות
המקצועי של אמיר המדביר!

    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים