050-2288288

לוגו המשרד להגנת הסביבה

היתר הדברה מספר 2230

הדברה בסביון


 אמיר המדביר הדברה ירוקה הדברה אורגנית בסביון והסביבה.
הדברת ג'וקים.
הדברת תיקן גרמני.
הדברת נמלת האש הקטנה.
הדברת נמלים.
הדברת פרעושים.
הדברת קרציות.
הדברת יתושים.
הדברת עש הבגד.
הדברת עש המזון.
הדברת דג הכסף.
לכידה והדברה של חולדות ועכברים.
הדברת טרמיטים ועוד.

המצאות חרקים ומזיקים שונים במגורי בני האדם, היא טבעית והגיונית. החרקים והמזיקים השונים, מוצאים שמקומות בהם חיים בני אדם הם מקומות נוחים המועילים להתפתחות ולקיום היום יומי שלהם.

אולם, לבני האדם עצמם חרקים אלה אינם מציאות נוחה כל כך ויש לנו התנגדות טבעית לחלוק את ביתנו עם אורחים בלתי קרואים אלה. ישנם חרקים ומזיקים הגורמים לנזק לא קטן הן בריאותי והן כלכלי: נמלים שמגיעות למזון הופכות אותו לבלתי אכיל ויש לזרוק אותו, עכברים המכרסמים מזון בארונות או עכברים המכרסמים פריטי טקסטיל בבית  והורסים אותם, עכברים אף עשויים לפגוע  במוצרי חשמל על ידי כרסום החוטים הפנימיים, פרעושים וקרציות הם טפילים המתקיימים מדם ומעבירים מחלות זיהומיות קשות. יתושים ודבורים גם הם גורמות לנזק פיזיולוגי ובמקרים של רגישות אף עשויות לגרום למוות. המצאות תיקנים (ג'וקים) בבית אולי אינה מסיבה נזק פיזי, אך מראה התיקן מעורר באנשים רביים תחושה לא נעימה וגועל.

אמיר המדביר, הוא מדביר מקצועי המבצע הדברה  בסביון והסביבהירוקה המסייעת בהתמודדות עם מזיקים וחרקים שונים. הפתרונות הטבעיים של אמיר המדביר פותרים את בעיית המזיקים באופן ידידותי הן לבית והן לסביבה.

אומנם, אנחנו מאוד רוצים להפטר מהמזיקים שמקשים על חיינו ויוצרים תחושת אי נוחות גדולה בעצם קיומם בסביבה הפרטית שלנו, אך יחד עם זאת, הנזקים הסביבתיים והבטיחותיים שנגרמים בגלל ההדברה הקונבנציונאלית הם גדולים. חומרי הדברה רגילים הם רעלים המפוזרים בבית ובסביבתו וגורמים לנזק עצום לסביבה כולה. מעבר לכך, הם עשויים מסוכנים מאוד עבור אוכלוסיות שונות כמו תינוקות זוחלים, חולי אסטמה ומבוגרים. הדברה רגילה עשויה אף לפגוע בחיות המחמד שאנחנו רוצים לגדל סביבנו.

אמיר המדביר, מציע הדברה טבעית המבוססת על חומרים מהטבע ומהצומח. במקרים מסוימות כוללת ההדברה רק הרחקת המזיקים, למשל במקרה של יונים, אותן ניתן להרחיק מהבית מבלי לפגוע בהן כלל, גם עכברים ניתן להרחיק באמצעות לכידת העכבר והרחקתו מהסביבה.

עבור כל חרק רוקח אמיר המדביר את חומרי ההדברה המתאימים, המבוססים על חומרים טבעיים וצמחיים ופותר את הבעיה לטווח ארוך בבטיחות ובאחריות .

זקוקים להדברה בסביון? פנו לאמיר המדביר ותפתרו מהמזיקים והחרקים למניהם.

    צור קשר -050-2288288

   לקבלת מידע או התייעצות:
חברת להדביר עם אמיר עובדת ברשיון:

  

   
    
מדינת ישראל
מגן דוד אדום בישראל - MAGEN DAVID ADOM IN ISRAEL

חדשות ומבצעים
 
הדברת עכברים וחולדות אורגנית ללא פגיעה בבני אדם לא רעיל לילדים ולא לחיות המחמד החומר 100% אורגני מופק מ95% קלחי תירס ו 5% תמצית סוכר לא מסוכן לא לבני אדם ולא לחיות המחמד. מאושר משרד הבריאות והמישרד לאיכות הסביבה.טואול - בניית אתרים